Uroczy hotel Mur Neptuno Gran Canaria - Adults Only Playa del Inglés znajduje się prawie 15 min spacerem od Playa del Ingles oraz oferuje również ogrzewany basen. Park wodny Aqualand w Maspalomas jest w około 3 km, a Deptak Costa Canaria jest w pobliżu od cudownego hotelu.
Klimatyzowane pokoje obejmują balkon i miejsce do siedzenia, oraz oferują Wi-Fi i telewizję satelitarną wraz z minibarem i urządzeniem do parzenia kawy/herbaty. Wyposażone w biurko, pokoje mają także dźwiękoszczelne okna. Posiadają one łazienki z bidetem i oddzielną toaletą, jak również suszarką do włosów i ręcznikami. Hotel Mur Neptuno Gran Canaria - Adults Only posiada klimatyzowane pokoje z widokiem na basen.
W tym hotelu za dodatkową opłatą można skorzystać z rezerwacji solarium i masażu. Mur Neptuno Gran Canaria - Adults Only w Playa del Inglés oferuje takie możliwości rozrywkowe jak animacje i karaoke. Obiekt noclegowy zapewnia gościom dostęp do zajęć fitness w sali gimnastyczej i centrum fitness.
W 5 min spacerem można dojść do restauracji Wapa Tapa lub odwiedzić restaurację Superman, znajdującą się w mniej niż 250 metrach od obiektu.
Ulokowany około 25 min piechotą od Park rozrywki Holiday World Maspalomas, hotel jest usytuowany 5 min spacerem od centrum Playa del Inglés. Centrum handlowe Yumbo Centre leży w mniej niż 250 metrach. Casino Gran Canaria znajduje się również w okolicy, tylko kilka kroków od Mur Neptuno Gran Canaria - Adults Only. Zlokalizowany w samym centrum Playa del Inglés, ten 4-gwiazdkowy obiekt leży maksymalnie 5 min pieszo od przystanku autobusowego Yumbo.
Lotniska
Lotniska
Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy
Krzysztof
2023-08-08
Wspaniała lokalizacja, wysoki standard hotelu, dobre i urozmaicone jedzenie, przyjazna obsługa, świetne śniadania.
Nic.
Zdzisław
2023-02-16
Mój pobyt w tym hotelu był naprawdę udany. Lokalizacja była idealna - hotel znajdował się w centrum wszystkiego, więc wszędzie miałam blisko. Dodatkowo byłem blisko plaży, co było niezwykle wygodne. Pokój, w którym mieszkałam, był bardzo przytulny i komfortowy. Było tam wygodne łóżko, dobre WiFi i piękny widok za oknem. Obsługa była bardzo miła i pomocna, choć nie zawsze perfekcyjnie radzili sobie z angielskim. Śniadania były genialne, a całe wyżywienie również doskonałe. Nie mogłam narzekać na żadne z tych aspektów.
Jedyne, na co mogłabym się trochę skarżyć, to stan niektórych elementó w tym hotelu. Widać, że jest on dość stary i potrzebuje odnowienia.